АлбанијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

2501, Kavaja, Kavajë, Tiranë: 2501

2501

Адреса И Поштенски Број
Наслов :2501, Kavaja, Kavajë, Tiranë
Град :Kavaja
Регионот 2 :Kavajë
Регионот 1 :Tiranë
Земја :Албанија(AL)
Поштенски :2501

Други Информации
Јазик :Albanian (SQ)
Регионален Код :AL-KA
ширина :41.18556
должина :19.55694
Временска Зона :Europe/Tirane
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

2501, Kavaja, Kavajë, Tiranë се наоѓа во Албанија. Нејзините поштенски код е 2501.

Другите се е достапен
2501, Kavaja, Kavajë, Tiranë,2501 ©2014 Поштенски Пребарување