Shqipërikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

3001, Elbasan, Elbasan, Elbasan: 3001

3001

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :3001, Elbasan, Elbasan, Elbasan
Qytet :Elbasan
Rajon 2 :Elbasan
Rajon 1 :Elbasan
Vend :Shqipëri(AL)
Kodi Postar :3001

Informacione të Tjera
Gjuhë :Albanian (SQ)
Kodi Rajoni :AL-EL
gjerësi :41.11250
gjatësi :20.08222
Zona Koha :Europe/Tirane
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

3001, Elbasan, Elbasan, Elbasan është e vendosur në Shqipëri.Kodi i saj është zip 3001.

Të tjerët u kërkohet në
 • 3001 3001,+Elbasan,+Elbasan,+Elbasan
 • L1G+5Y1 L1G+5Y1,+Oshawa,+Durham,+Ontario
 • 3420 SH+32,+Tokoroa,+3420,+South+Waikato,+Waikato
 • None Gitaramuka,+Mubuga,+Ngozi,+Ngozi
 • 75450 Taman+Bukit+Beruang+Utama+2+Hang+Tuah+Jaya,+75450,+Ayer+Keroh,+Melaka
 • 414606 Rastapur,+414606,+Newasa,+Ahmednagar,+Nashik,+Maharashtra
 • 434+38 Kungsmässan,+Kungsbacka,+Kungsbacka,+Halland
 • 797678 Gerald+Drive,+33A,+Singapore,+Gerald,+Seletar,+Northeast
 • 21125 Ccoccota,+21125,+Capachica,+Puno,+Puno
 • 55800 Villers-aux-Vents,+55800,+Revigny-sur-Ornain,+Bar-le-Duc,+Meuse,+Lorraine
 • S4X+1J2 S4X+1J2,+Regina,+Regina+(Div.6),+Saskatchewan
 • S4X+1J5 S4X+1J5,+Regina,+Regina+(Div.6),+Saskatchewan
 • M8W+1Z3 M8W+1Z3,+Etobicoke,+Toronto,+Ontario
 • 74321 Bietigheim-Bissingen,+Bietigheim-Bissingen,+Ludwigsburg,+Stuttgart,+Baden-Württemberg
 • 77426 Chappell+Hill,+Washington,+Texas
 • 71020-031 QE+1+Bloco+C,+Guará+I,+Guará,+Distrito+Federal,+Centro-Oeste
 • 070653 Tendales+(Cab.+En+Puerto,+El+Guabo,+El+Oro
 • N4S+5T2 N4S+5T2,+Woodstock,+Oxford,+Ontario
 • V3K+6S2 V3K+6S2,+Coquitlam,+Greater+Vancouver,+British+Columbia+/+Colombie+Britanique
 • J1L+2L5 J1L+2L5,+Sherbrooke,+Sherbrooke,+Estrie,+Quebec+/+Québec
3001, Elbasan, Elbasan, Elbasan,3001 ©2014 kodin postar Query